تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۹
کد مطلب : ۱
برای حمایت از دانش آموزان کم بضاعت

پویش ملی مشق احسان آغاز به کار کرد

مدیر عامل مجمع نوشت‌ افزار ایرانی- اسلامی گفت: پویش ملی «مشق احسان» با هدف تامین و توزیع بسته‌های کیف و نوشت‌افزار دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار و محروم راه اندازی شد.
پویش ملی مشق احسان آغاز به کار کرد
«سعید حسینی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا اظهارداشت: با توجه به افزایش بی سابقه قیمت نوشت افزار در کشور پویش ملی مشق احسان با هدف تامین و توزیع بسته های نوشت افزاری و کیف برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار از جمله مناطق سیل زده شروع شد.
وی ادامه داد: این پویش که به همت گروه های خیرو جهادی آغاز به کار کرده است تاکنون توانسته حمایت برخی چهره های هنری، ورزشی و مذهبی را جلب کند.
مدیر عامل مجمع نوشت افزار ایرانی- اسلامی خاطرنشان کرد: مردم می توانند کمک های خود را از طریق #۱۵*۴۰۳۰* در اختیار مشق احسان قرار دهند. همچنین غرفه مشق احسان در نمایشگاه ایران نوشت، آماده دریافت کمک های کالایی مردم نوعدوست ایران است.
حسینی از پیوستن ستاد اجرایی فرمان امام راحل،بنیاد احسان برکت، مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آپارات به کمپین مشق احسان خبرداد و افزود: سال گذشته، مبلغی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان برای کمک به دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.
وی تاکید کرد: تمامی اقلام خریداری شده توسط این پویش تولیدداخلی خواهد بود و گروه های جهادی توزیع آن را بر عهده خواهند گرفت که این کمپین تا ۱۰ مهر ادامه خواهد داشت.
هفتمین نمایشگاه ایران نوشت هم اکنون در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دایر است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما