تاریخ انتشارسه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۸۵
سیدیاسر رایگانی گفت: خشی از متولیان کاغذ به‌ویژه در صنعت مطبوعات با جعل سربرگ حدود ۳۰ تا ۴۰ نشریه اقدام به دریافت کاغذ این نشریات کرده و بخش زیادی از کاغذهای دولتی را به نرخ آزاد در بازار به فروش رسانده‌اند.
فروش کاغذ دولتی با جعل سربرگ حدود ۳۰ تا ۴۰ نشریه
به گزارش پرگار به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدیاسر رایگانی در نشست خبری با حضور خبرنگاران با اشاره به عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی از ابتدای امسال تا 27 آذرماه اظهار کرد: در دویست و هفتاد و چهار روز گذشته 430 هزار 359 پرونده در شعب تعزیرات حکومتی تشکیل شده که از این تعداد 333 هزار و 870 پرونده مربوط به حوزه کالا و خدمات، 62 هزار 534 پرونده مربوط به حوزه قاچاق کالا و ارز و 33 هزار و 955 پرونده مربوط به حوزه بهداشت دارو و درمان بوده است.
به گفته سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در دویست و هفتاد و چهار روز گذشته متخلفان حوزه‌های مختلف به پرداخت  182 هزار میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند که از این رقم 5 هزار میلیارد ریال در حق صندوق دولت و 957 میلیارد ریال در حق شکات وصول شده است.
رایگانی همچنین با اشاره به پرونده کاغذ گفت: در این ارتباط 20 پرونده عمده داشتیم که 7 پرونده منجر به صدور حکم محکومیت، 3 پرونده حکم برائت و دو پرونده نیز با صدور رأی عدم صلاحیت به مراجع قضایی ارسال شده است.
این مقام مسئول در سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد: در پرونده‌هایی که به دادستانی ارسال شده متأسفانه بخشی از متولیان کاغذ به‌ویژه در صنعت مطبوعات با جعل سربرگ حدود 30 تا 40 نشریه اقدام به دریافت کاغذ این نشریات کرده و بخش زیادی از کاغذهای دولتی را به نرخ آزاد در بازار به فروش رسانده‌اند.
به گفته سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی فرد اصلی متخلف در این حوزه ممنوع‌الخروج شده و روند رسیدگی در دست اقدام است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما